Başakşehir’in Şampiyonlar Ligi Serüveni

Son şampiyon Başakşehir bu sene oynanan şampiyonlar ligi maçlarında kaç galibiyet aldı ? Kaç tane mağlubiyet aldı. Bunları merak ediyorsanız haberimizin devamını okuyabilirsiniz. UEFA Şampiyonlar liginde ülkemizi temsil eden Medipol Başakşehir’in H Grubundaki rakipleri kimler? Bu rakipleriyle ne zaman oynadı. Ne zaman oynayacak ? Gruptan çıkabilecek mi ? H GRUBUNDAKİ RAKİPLER Paris Saint Germain (FRANSA) […]

 Başakşehir’in Şampiyonlar Ligi Serüveni

03.12.2020 - 19:22

Güncelleme : 03.12.2020 - 19:22

Son şampiyon Başakşehir bu sene oynanan şampiyonlar ligi maçlarında kaç galibiyet aldı ? Kaç tane mağlubiyet aldı.

Bunları merak ediyorsanız haberimizin devamını okuyabilirsiniz. UEFA Şampiyonlar liginde ülkemizi temsil eden Medipol Başakşehir’in H Grubundaki rakipleri kimler? Bu rakipleriyle ne zaman oynadı. Ne zaman oynayacak ? Gruptan çıkabilecek mi ?

H GRUBUNDAKİ RAKİPLER

Paris Saint Germain (FRANSA)

Manchester United (İNGİLTERE)

Leipzig ( ALMANYA)

Medipol başakşehir (TÜRKİYE)

PEKİ MAÇ GÜNLERİ NELER YAŞANDI ?

20 Ekim salı günü  Leipzig-Başakşehir mücadelesinde Leipzig takımı kendi evinde başakşehir’i 2-0 mağlup etmeyi başardı.

28 Ekim çarşamba günü Başakşehir-PSG mücadelesinde psg takımı rakip sahada başakşehir’i leipzig gibi aynı skorla 2-0 mağlup etmeyi başarmıştı. Peki rövanşta nasıl bir oyun izlicez ?

4 Kasım çarşamba günü Medipol başakşehir- M-United mücadelesinde Temsilcimiz başakşehir M.united takımını 2-1 yenerek gruptaki ilk galibiyetini elde etmeyi başarmıştı.

24 Kasım salı günü M-United-Medipol Başakşehir mücadelesinde Temsilcimiz başakşehir M-united’e 4-1 yenilerek gruptaki 3. mağlubiyetini almış durumda idi.

2 Aralık Çarşamba günü Başakşehir- Leipzig mücadelesinde gururumuz İrfancan kahveci 3 gol atıp hat-rick yapsada malesef ki 4-3’lük skorla mağlup olduk.

8 Aralık salı günü PSG-BAŞAKŞEHİR müsabakasında yenen taraf hangi taraf olacak? merakla beklenen karşılaşmalardan birisi bu maç

Peki Okan Buruk bu güçlü rakibi olan PSG takımına karşı nasıl bir önlem alabilecek ? Oyuncularına güveni tam olsada eski şampiyon başakşehir sahadan galip olarak ayrılabilecek mi ? Avrupada ki bütün takımlarımıza başarılar diliyorum.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın