Fenerbahçe’de Bu Gidişatın Sorumlusu kim ?

Fenerbahçe kulubü sezona iyi bir başlangıç yapsada ara sıra takılmalar meydan geliyor. Peki bu Takılmaların cezasına kime kesmek gerekiyor? Erol hoca’mı yönetim mi ? İsterseniz haberimize bu sene başında yani 2020-2021 sezonunda takıma gelenler ve gidenlere gelin beraber bi göz atalım. Fenerbahçe SK 2020/2021 Sezonu Başında Kimleri Bedelsiz bir şekilde transfer etti ? Sinan gümüş […]

 Fenerbahçe’de Bu Gidişatın Sorumlusu kim ?

01.12.2020 - 21:50

Güncelleme : 01.12.2020 - 22:07

Fenerbahçe kulubü sezona iyi bir başlangıç yapsada ara sıra takılmalar meydan geliyor. Peki bu Takılmaların cezasına kime kesmek gerekiyor? Erol hoca’mı yönetim mi ? İsterseniz haberimize bu sene başında yani 2020-2021 sezonunda takıma gelenler ve gidenlere gelin beraber bi göz atalım.

Fenerbahçe SK 2020/2021 Sezonu Başında Kimleri Bedelsiz bir şekilde transfer etti ?

Sinan gümüş Eski takımı Genoa ve bedelsiz bir şekilde geldi.

Mame Thiam Eski Takımı Kasımpaşa ve bedelsiz bir şekilde geldi.

Jose Sosa Eski Takımı Trabzonspor ve bedelsiz bir şekilde geldi.

Mert Hakan Yandaş Eski Takımı Sivasspor ve bedelsiz bir şekilde geldi.

Gökhan Gönül Eski Takımı Beşiktaş ve bedelsiz bir şekilde geldi.

Caner Erkin Eski Takımı Beşiktaş ve bedelsiz bir şekilde geldi.

Filip Novak Eski Takımı Trabzonspor ve bedelsiz bir şekilde geldi.

Enner Valencia Eski Takımı Tigres ve bedelsiz bir şekilde geldi.

Barış Sungur Eski Takımı Bucaspor ve bedelsiz bir şekilde geldi.

Fenerbahçe SK 2020/2021 Sezonu Başında Kimler Kiralık Olarak Geri Döndü ?

İsmail Gölcük: Eski Takımı Gölcükspor  Bonservis bedeli daha açıklanmadı.

Mauricio Lemos: Eski Takımı Las Palmas Bonservis bedeli daha açıklanmadı.

Oğuz Kağan Güçteki: Eski Takımı Rize Spor Kiradan döndü.

Michael Frey: Eski takımı Nünberg Kiradan döndü.

Okan Turp: Eski Takımı Bandırmaspor Kiradan döndü.

Zanka: Eski takımı F.Düsseldorf Kiradan döndü.

SEZON BAŞINDA AYRILAN İSİMLERDE ŞU ŞEKİLDE

Ertan Ersu: Serbest kaldı.

Simon Falette: Serbest kaldı.

Hasan Ali Kaldırım: Serbest kaldı.

Mehmet Ekici: Serbest kaldı.

Alper Potuk: Serbest kaldı.

Mauricio: Isla Serbest kaldı.

ve Fenerbahçe’nin unutulmaz ismi EMRE BELEZOĞLU emekli’ye ayrılarak Fenerbahçe kulübünde Sportif Direktör Olarak yeni görevine geldi.

Bu transferlerin yanı sıra en önemli isim olarak Sarı kanaryaların hocası olarak getirilen Erol Bulut. Takımı tanıyabildimi. Doğru isimlere şans verebildimi. Oyuncular takıma alışabildimi Fenerbahçe’de yenilen bu yeni ekip taraftarına gerçekten çok güven veriyor olsa da bazı işler yolunda gitmiyor gibi. Fenerbahçe Futbol takımı oynadığı son 5 lig maçından 3 galibiyet ve 2 mağlubiyeti var. Puan durumunda ise geçen seneler gibi korkulu rüya yok takım kendinden emin bir şekilde ilerlemeye çalışıyor. Aynı zamanda şuan da lig’de sıralamaları 3. Fenerbahçe’nin üstünde 2. sırada Galatasaray 20 puanla var. Galatasaray’ın üstünde ise 23 puanla Alanyaspor 1. olarak yoluna devam  ediyor.

Vedat Muriqi’nin gitmesiyle fenerbahçe’de golcüler çok iyi işler çıkartamıyor. Onların yerine Samatta ve Cisse yer alsada sezon başından bu zamana kadar istenilen performansı sergileyemediler. Peki Erol Bulut ne gibi bir çözüm üreteceğini bütün taraftarı düşündürmüyor değil. Bazı yorumculara göre Sarı Kanaryalar Kadıköy’de Beşiktaş’a yenildikten sonra takımı toparlamanın biraz güç olacağını vurguluyor. Bazıları ise Fenerbahçe’nin hedefinden dönmeyeceğini aynı hırs arzu istek ile yollarına devam edeceğini düşünüyor. Fenerbahçe şampiyonluk hasretine bir son vermek istiyor ve Aynı şekilde uzun zamandır gidemediği şampiyonlar ligine gidip orda boy göstermek istiyor.

Ama geçtiğimiz günlerde Sarı kanaryalar Galatasaray’a kadıköy’de 3-1 yenildi. Ve Galatasaray kadıköy’de ezeli rakibi Fenerbahçe’yi 20 sene sonra ilk defa yendi. Bunun ardından aynı şekil Trabzonspor da kadıköyde ki yenilmezlik serisine bir son verdi. Beşiktaş Jimnastik Kulubu  ise Geçtiğimiz günler de kadıköy’de Fenerbahçe’yi 4-3’lük bir skorla yenmeyi başardı. Artık 15 yıllık hasretine diğer büyükler gibi Trabzonspor’da bir son verdi. Fenerbahçe’de Kadıköy büyüsü bozuldu. Taraftar bu durumu çok üzgün olsada Diğer büyük takımların taraftarları ise sokaklarda şampiyonluk edalarıyla bu galibiyetleri kutlamıştı. Erol hoca bundan sonra sıkı tedbirler alarak ve doğru tercihler yaparak şampiyonluğu hedefliyor.

 

Kaynak: Haberss.com/Emre Köse

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın