“Müslümanlar Avrupa’ya Hakim Olacak” Baba Vanga Kehaneti

Koronavirüs belasından Trump’ın hasta olacağına kadar birçok kehanette bulunan Baba Vanga, Türklerin Avrupa’ya hakim olacağı tarihi de es geçmedi. Tarihin en büyük kahinlerinden olan Baba Vanga, 2020’nin bitimine günler kala yeniden gündeme geldi. 2020’nin kabusu koronavirüs salgınını bilen Baba Vanga’nın 2021 için kehanetleri merak konusu oldu. Söyledikleri gündeme oturdu. 2021 yılında ve sonrasında neler olacak! BABA […]

 “Müslümanlar Avrupa’ya Hakim Olacak” Baba Vanga Kehaneti

16.12.2020 - 15:07

Güncelleme : 16.12.2020 - 15:07

Koronavirüs belasından Trump’ın hasta olacağına kadar birçok kehanette bulunan Baba Vanga, Türklerin Avrupa’ya hakim olacağı tarihi de es geçmedi.

Tarihin en büyük kahinlerinden olan Baba Vanga, 2020’nin bitimine günler kala yeniden gündeme geldi. 2020’nin kabusu koronavirüs salgınını bilen Baba Vanga’nın 2021 için kehanetleri merak konusu oldu. Söyledikleri gündeme oturdu. 2021 yılında ve sonrasında neler olacak!

BABA VANGA’NIN 2021 KEHANETİ!

Gerçek adı Vangeliya Pandeva olan Baba Vanga, 31 Ocak 1911’de bugün Makedonya topraklarında bulunan Strumitza köyünde dünyaya geldi.

Baba Vanga, bu tarihten sonra Orta Çağ’ın ünlü kahini Nostradamus gibi, sonradan gerçek olan kehanetlerde bulunarak, uluslararası üne kavuştu. Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga’nın söylediklerinin büyük bölümü doğru çıktı.

16 yaşındayken yıldırım çarpması sonucu görme yeteneğini kaybeden Baba Vanga’nın kehanetlerinin bazılarının gerçekleşmesi üzerine insanlar ünlü kahinin 2021 kehanetlerini araştırmaya başladı.

Ölmeden önce Baba Vanga ile tanışan ve ünlü kâhini ziyaret eden Bulgar sporcu ve antrenör Neshka Stefanova Robeva, Baba Vanga’nın koronavirüsü bildiğini yazdı.Sosyal medya hesabı üzerinden duyuran 73 yaşındakİ Robeva, “Baba Vanga, onu yıllar önce ziyaret ettiğimde bana, ‘Neshka, korona hepimizin üzerinde olacak’ demişti. O zaman ne demek istediğini anlayamamıştım. Çünkü korona kelimesi Bulgarcada, koruma ve Rusya’nın ülke dışında hakimiyeti geliyordu. Ben de bunun bütün ülkenin Rusya’nın gönderimini söylemek istediğin sandım. Sadece durumu şimdi anladım. ” dedi.

İşte 2021 ve sonraki 12 yıl için Baba Vanga’nın öngörüsü;

2021- Dünya’nın yörüngesinde hafif bir kayma oluşuyor
2025 – Avrupa’da hala çok düşük bir nüfus var
2028 – Yeni bir enerji keşfediliyor. Dünya’da açlık azalıyor. Venüs’e insanlı araç gönderiliyor
2033 – Kutuplardaki buzullar eriyor. Okyanusların su seviyesi yükseliyor
2043 – Dünya ekonomisi düzeliyor. Müslümanlar Avrupa’ya egemen oluyor

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın