Nusret Restaurant’ında Maradona’nın Masasını Rezerve Etti

Bir dünya markası olan Nusret Gökçe 2 yıl önce dubaide açtığı mekanında yemek yiyen Maradona’nın oturduğu masayı sonsuza kadar rezerve etti. Yaptığı bu haraketle çok fazla beğeni topladı. Bu sayede yaptığı hareketle mekanına gelen müşteriler maradona’nın yemek yediği masa olduğu için ayrı bir duygu ile yemeklerini yiyebilirler. Nusret Gökçe Kimdir ? 1983 yılında Erzurum doğumlu […]

 Nusret Restaurant’ında Maradona’nın Masasını Rezerve Etti

28.11.2020 - 14:16

Güncelleme : 29.11.2020 - 20:47

Bir dünya markası olan Nusret Gökçe 2 yıl önce dubaide açtığı mekanında yemek yiyen Maradona’nın oturduğu masayı sonsuza kadar rezerve etti. Yaptığı bu haraketle çok fazla beğeni topladı. Bu sayede yaptığı hareketle mekanına gelen müşteriler maradona’nın yemek yediği masa olduğu için ayrı bir duygu ile yemeklerini yiyebilirler.

Nusret Gökçe Kimdir ?

1983 yılında Erzurum doğumlu Nusret maddi durumu iyi olmayan bir ailenin içinde doğdu. Maddi sebeblerden dolayı ilkokul 6. sınıfta eğitimini bırakmak zorunda kaldı.

Nusret Gökçe Türk kasap şef ve restoran işletmecisi. Et pişirme ve tuzlama hareketi ile Salt Bae adıyla anılmaya başladı ve bir internet fenomeni hâline geldi. Nusr-et restaurant zincirinin sahibidir.

Kaynak: Haberss.com/Gamze Göker

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın