Sergen Yalçından Şok Sözler: Ben Bisikletime Bindirmem Adama Takım Emanet Etmişler

Fenerbahçe Beşiktaş derbisinde öne çıkan dikkatle izlenen isimlerden biriside hiç şüphesizki Sergen Yalçın oldu. Spor hayatı boyunca oldukça başarılı ve eğlenceli bir hayata sahip olan Sergen Yalçın spor hayatı boyunca söylediği sözler tarihe kazındı. Sergen Yalçın ve bazı teknik direktörlerin spor camiasından insanların söylediği sözler. X : Sergen sen salı,çarşamba,perşembe günleri bir yerlere gitmişsin doğru […]

 Sergen Yalçından Şok Sözler: Ben Bisikletime Bindirmem Adama Takım Emanet Etmişler

28.11.2020 - 19:07

Güncelleme : 29.11.2020 - 20:45

Fenerbahçe Beşiktaş derbisinde öne çıkan dikkatle izlenen isimlerden biriside hiç şüphesizki Sergen Yalçın oldu. Spor hayatı boyunca oldukça başarılı ve eğlenceli bir hayata sahip olan Sergen Yalçın spor hayatı boyunca söylediği sözler tarihe kazındı. Sergen Yalçın ve bazı teknik direktörlerin spor camiasından insanların söylediği sözler.

  • X : Sergen sen salı,çarşamba,perşembe günleri bir yerlere gitmişsin doğru mu ?
  • Sergen: Doğru ama eksik
  • X : Nasıl yani
  • Sergen:Cuma’da ordaydım 🙂

Sergen: Aykut’a bir tur bisikletimi vermem adamlar koskaca takım emanet etmişler.

Sergen Yalçın Hayatı

5 Kasım 1972’de İstanbul’da doğdu. Futbol’a Beşiktaş spor kulübünde başladı. Farklı transferler gerçekleştirsede şuan futbolcu olarak değil teknik direktör olarak beşiktaş’ta görev almakta.

Sergen Yalçın futbol dışı hayatı ile pek fazla dikkat çekmekte. Renkli bir hayat yaşıyor. At yarışı tutkusu olduğu biliniyor. Sergen yalçın Acun Ilıcalının düzenlediği yetenek sizsizin Türkiye’de 3 yıl juri üyeliği yaptı.

Kaynak: Haberss.com/Gamze Göker

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın