Yeni Tedbirler Yolda

Cuma namazı çıkışında Recep Tayyip Erdoğan’dan covid-19 tedbirleri konusunda yenilerinin ekleneceğini açıkladı. Recep Tayyip Erdoğan sağlık bakanımızın’da attığı adımlarla birlikte tedbirleri arttırmaya mecburuz dedi. Sağlık bakanlığının en son aldığı tedbirde hafta sonları geçerli olmak üzere cumartesi akşam 20:00 da başlayıp pazar sabah 10:00 a kadar pazar akşam 20:00 dan pazartesi sabah 05:00 a kadar sürmekte […]

 Yeni Tedbirler Yolda

27.11.2020 - 20:18

Güncelleme : 29.11.2020 - 20:50

Cuma namazı çıkışında Recep Tayyip Erdoğan’dan covid-19 tedbirleri konusunda yenilerinin ekleneceğini açıkladı. Recep Tayyip Erdoğan sağlık bakanımızın’da attığı adımlarla birlikte tedbirleri arttırmaya mecburuz dedi.

Sağlık bakanlığının en son aldığı tedbirde hafta sonları geçerli olmak üzere cumartesi akşam 20:00 da başlayıp pazar sabah 10:00 a kadar pazar akşam 20:00 dan pazartesi sabah 05:00 a kadar sürmekte olan sokağa çıkma kısıtlaması devam edecek.

Yeni tedbirler almaya mecburuz

Cumhurbaşkanı Erdoğanın yeni tedbirler almaya mecburuz cümlesi gidişatı anlamamız açısından yol gösterir nitelikte.

Covid-19 aşısı gündeme geldiğinde çalışmalarımız son hızla devam etmektedir. Özellikle Uğur bey ve eşinin yaptığı çalışmalar hassasiyetle ilerliyor. Bütün bunların yanında gönüllü olanlar ilede ayrı bir çalışmamız var. Hazırlıkları yapılıyor.

Kanal İstanbul Çok Büyük Bir Projedir.

Bizim en büyük projemiz benim çılgın projem değil kanal İstanbul projesidir. Dikkat ederseniz yatırımlarımızda herhangi bir duraklama söz konusu değil. Sözlerini kullandı.

Sağlık Bakanı Koca 28 Bin Vakayı Bir Günde Açıkladı

Sağlık bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada vakaların hepsi açıklanmıyor, daha fazla vaka var gibi sözlere aldırış etmeyin dedi fakat bir önceki gün 6 bin küsür olan vaka sayısı bir sonraki gün 28 bin oldu kendisi önceki zamanlarda farklı bir şekilde açıkladığını 28 bin vakanın belirti göstermediğini açıkladı.

Kaynak: Haberss.com/Gamze Göker

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın